DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

New Trends

Fustane plot ngjyra e stil për verën e vitit 2020

Shpërndaje

Eventet e mëdha të biznesit apo edhe ceremonitë personale duket se janë bërë të pamundura këtë sezon për shkak të pandemisë dhe rregullave të distancimit social që janë vendosur.

Prandaj, këtë verë veshjet dhe  fustanet tuaja në përditshmëri apo edhe për në punë duhet të jenë të thjeshta dhe sa më komode. Galeria më poshtë përfshin fustane të përditshme të cilat mund t’i vishni në shtëpi, punë apo edhe dalje më formale.

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *