DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

E cilësuar si një nga gratë më të bukura në botë, Aishwarya rezulton pozitive ndaj COVID-19

Shpërndaje

Aktorja ikonike e Bollywood, e njohur si një nga gratë më të bukura në botë, Aishwarya Rai Bachchan dhe vajza e saj, Aaradhya, kanë rezultuar pozitive me kronavirus.

Fituese e Miss World në vitin 1994, Rai Bachchan u martua në familjen më të famshme të Bollywood-it me aktorin Abhishek Bachchan në vitin 2007.

Sipas CNN, pozitivë ndaj virusit janë edhe burri , si edhe vjehrri i Rai Bachchan të cilët janë dërguar në spital.

“Aishwarya dhe Aaradhya kanë testuar gjithashtu COVID-19 pozitive. Ato do të vetkarantinohen në shtëpi,” – kanë thënë për mediat zëdhënësit e familjes.

E cilësuar si një nga gratë më të bukura në botë, Aishwarya rezulton pozitive ndaj COVID-19 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *