DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

’Daily Mail’’ publikon fotot, Rita Ora shijon jetën e natës në Londër, pas rikthimit nga Cotswolds

Shpërndaje

Rita Ora është shfaqur e lumtur që më në fund u kthyen në Londër, pasi e kaloi periudhën e izolimit nga COVID- në një shtëpi në fermë me qira në Cotswolds. ‘’DailyMail’’ ka publikuar fotografitë ku këngëtarja shihet duke shijuar jetën e natës gjatë fundjavës në shoqërinë e miqve të saj.

Këngëtarja e hitit “Hot Right Now”, 29 vjeçare, dukej me lehtësi elegante kur doli në Kensington veshur me një xhaketë të zezë dhe me një gjerdan argjendi të çuditshëm (siç do e përshkruante ‘Daily Mail’).

Rita e kaloi periudhën e izolimit duke punuar në projektet e saj të reja, ndërsa gjithashtu e shijoi kohën me miqtë e saj në fshat.

 

’Daily Mail’’ publikon fotot, Rita Ora shijon jetën e natës në Londër, pas rikthimit nga Cotswolds 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *