DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Për Naomin Campbell s’ka rëndesi mosha për tu dukur joshëse

Shpërndaje

Naomi Campbell është e njohur për bukurinë e saj të përsosur dhe fizikun prej supermodeleje. 50-vjeçarja është shfaqur në klipin e ri promovues për markën e bukurisë #DarkStarMascara. Në videon e postuar Naomi bënë bujën me linjat e saj trupore ndërsa është ulur në një karrige ku shfaqet pa rroba.
Modelja ka zgjedhur të mos vesh asgjë, përveç një kapele të zezë dhe doreza satini.
Mesa duket për Naomin s’ka rëndesi mosha për tu dukur joshëse.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *