DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Brooklyn Beckham përgatitet të shkojë drejt altarit, zbulohet dhurata e Victoria dhe David

Shpërndaje

Djali i madh i familjes Beckham, Brooklyn dhe  miliarderja Nicola Peltz do të shkojnë drejt altarit vitin e ardhshëm. Si dhuratë për këtë  David dhe Victoria kanë vendosur t’i blejnë një shtëpi djalit të tyre.

Brooklyn dhe  miliarderja Nicola Peltz i befasuan të gjithë në fundjavë kur zbuluan se do të martohen në një të ardhme të afërme, teksa 21-vjeçari iu ul në gjunjë të dashurës duke i propozuar me një unazë diamanti, vlera e së cilës shkonte rreth 160 mijë paund.

“Edhe pse do të kalojnë pjesën më të madhe të kohës në Amerikë, Brooklyn dëshiron të ketë një shtëpi të tij në Londër. Victoria dhe David u ofruan për të blerë shtëpinë si një dhuratë martese,”– tha një burim për  tabloidin ‘’The Sun’’.

Familja Beckham do shpenzojë rreth 4 milionë dollarë në dy dasma që do bëjnë vitin e ardhshme.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *