DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Fashion Showbiz

Mbretëresha e modës dhe stilit/ Kate ‘’rrëzon’’ nga froni Megan

Shpërndaje

Dukesha e Kembrixhit Kate ka ‘rrëzuar’ nga froni kunatën e saj Megan, për sa i takon stilit të veshjes. Kërkimet në internet për veshjet e Kate janë ngritur me 86%  në të gjithë botën që nga karantinimi dhe kësisoj rrobat e saj kanë të ngjarë të shiten tre herë më shumë sesa ato të kunatës Meghan.

Sipas analistëve të ‘’Love The Sales’’ ndikimi i Meghan është rritur 35% që nga muaji mars, dhe një nga gjashtë veshjet e saj  nuk bën pjesë më në kastën e veshjeve më të preferuara.

Dukesha e Kembrixhit edhe gjatë karantinimit ka treguar stilin e saj mahnitës, përmes pjesëmarrjes në evente virtuale.

Nëse vendosni të ndiqni stilin e Meghan, këto janë disa nga veshjet e saj më të kërkuara:

 

Kurse, nëse vendosni të udhëhiqeni nga stili i Kate, këto janë disa nga veshjet e saj më të kërkuara:

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *