DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Prindërit e Rita Orës zgjedhin një destinacion shqiptar për të pushuar

Shpërndaje

Prindërit e këngëtares shqiptare me famë ndërkombëtare Rita Ora edhe këtë vit kanë zgjedhur një destinacion shqiptar për të kaluar pushimet e tyre verore.

Në fotot e publikuar në rrjetet sociale dallohet se Vera dhe Besnik Ora, po pushojnë në Ulqin. Dyshja që janë prindër të tre fëmijëve duken në formë të mirë, teksa ndajnë me ndjekësit momentet e tyre të lumtura gjatë pushimeve. Me ta nuk duket të jenë asnjë nga fëmijët, as motra e  madhe e Ritës, Elena apo vëllai i vogël Doni.

Prindërit e Rita Orës zgjedhin një destinacion shqiptar për të pushuar 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *