DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Lifestyle Star Inspiration

Princesha Beatrice kurorezon historine e dashurise me Edoardo Mapelli Mozzi ne nje ceremoni private

Shpërndaje

Princesha Beatrice dhe  Edoardo Mapelli Mozzi kurorëzuan te Premten me 17 Korrik historinë e dashurisë së tyre me një ceremoni private në Windsor.

Ne ceremoni morën pjesë mbretëresha, duka i Edinburgh-ut dhe të afërm të tjerë.

Ceremonia u zhvillua me të gjitha udhëzimet përkatëse të qeverisë për të parandaluar përhapjen e Covid-19.

Princesh Beatrice shfaqet një nuse mjaft e thjeshtë, po që shkëlqen me fustanin vintage nga Norman Hartnell  pjese te koleksionit te Mbretereshes Elisabet dhe te pershtatur dhe rimodeluar per princeshen Beatrice. Gjithashtu edhe kurora ishte pjese e koleksionit te mbretereshes.

Princesha Beatrice kurorezon historine e dashurise me Edoardo Mapelli Mozzi ne nje ceremoni private 1

Princesha Beatrice kurorezon historine e dashurise me Edoardo Mapelli Mozzi ne nje ceremoni private 2

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *