DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Beauty & Health

10 modelet më të bukura me gërsheta, kjo është zgjidhja juaj për verën 2020

Shpërndaje

Vera 2020 është në kulmin e saj. Po kalojmë një sezon me trende e risi, si në veshje, tek ngjyra, nuanca, por edhe modele flokësh. Frymëzuar nga stili i blogereve dhe influencueseve, ju prezantojmë me tendencat e flokët për verën të cilat bëhuni gati ti shihni kudo, sidomos në Instagram.

Bëhet fjalë për gërshetat, të cilat janë një model flokësh shumë komod për ditët e nxehta verore, edhe nëse jeni në plazh, jeni me pushime apo do të dilni me miqtë dhe shoqërinë natën vonë.

Në këtë video ju prezantojmë dhjetë modele flokësh të bukura dhe të shpejta me gërsheta, të cilat duken shkëlqyeshëm si në flokë të gjatë, ashtu edhe flokë të shkurtër.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *