DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Shokon Kanye West : Jam përpjekur të ndahem nga Kim Kardashian, donte të abortonte vajzën tonë

Shpërndaje

Kanye West ka bërë një rrëfim sensacional duke deklaruar se ka tentuar të  ndahet nga bashkëshortja e tij Kim Kardashian  pasi ajo ishte takuar me reperin Meek Mill në një hotel.

Në shpërthimin e tij në rrjetet sociale, ai ka shkruar se bashkëshortja e tij kishte insistuar të takohej me Meek Mill për të folur lidhur me reformat e burgjeve. Sipas ‘’Daily Mail’’ 43-vjeçari është shprehur se

gruaja dhe vjehrra e tij kishin tentuar ta shtronin në spital pasi ai u shpreh se do të kandidonte për president të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Duke e akuzuar bashkëshorten dhe nënën e saj për përpjekjet e tyre për ta mbyllur në spital, ai ka rrëfyer njëherësh se ylli televiziv kishte dashur ta abortonte vajzën e tyre, North, e cila tash është shtatëvjeçare.

Këto deklarata të forta ai i ka bërë në disa statuse në mediat sociale. Situata mbetet ende e paqartë sepse vetëm një orë pasi i ka bërë këto deklarata, 43-vjeçari i ka fshirë të gjitha postimet.

Megjithatë të gjitha këto deklarata kanë pohuar se raportet e West me gruan dhe familjen e saj nuk janë të mira.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *