DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Melania Trump tërheq vëmendjen me veshjen e fundit

Shpërndaje

Melania Trump ka marrë shumë komente pozitive për paraqitjen e saj të fundit në publik, ndërsa  ka vizituar zjarrfikësit, personalin mjekësor dhe policët për t’u dorëzuar atyre një sasi maskash, dorezash dhe mjetesh dezinfektuese në luftën ndaj COVID-19.

Fustani i cili në pamje të parë ngjan me një këmishë, është në majë të listës së modës. Fuqia e tij që të mbulojë të gjitha të metat dhe mbulon tepricën e kilogramëve.

Edhe pse veshja nuk është glamuroze, siç jemi mësuar ta shohim gjithnjë Melanian, ajo ka tërhequr vëmendjen e shumë njerëzve dhe është pëlqyer pafund.

Melania Trump tërheq vëmendjen me veshjen e fundit 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *