DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Lorik Cana feston sot ditëlindjen e tij të e 37-të, Monica e uron në shqip

Shpërndaje

Lorik Cana feston sot ditëlindjen e tij të e 37-të. Në këtë ditë të veçantë për kapitenin legjendar të Kombëtares Shqiptare nuk mungoi as urimi publik nga bashkëshortja e tij Monica. Në llogarinë e saj në Instagram , Monica ka publikuar një fotografi të ish-futbollistit, teksa i uron ditëlindjen duke shkruar: “Urime jeta ime.I bukur sa të ndal frymën, i sinqertë akoma si shumë pak njerëz, i durueshëm me njerëzit që do. Familja jote të do, urime ditëlindjen jeta ime”, kanë qenë fjalët e saj.

Prej rreth 6 vitesh të martuar Monica dhe Loriku janë prindër të dy fëmijëve: një djali dhe një vajze.

 

Lorik Cana feston sot ditëlindjen e tij të e 37-të, Monica e uron në shqip 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *