DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Pesë vite nga vdekja tragjike e vajzës së Whitney Houston, mesazhi i Bobby Brown

Shpërndaje

Bobby Brown i ka bërë homazh vajzës së tij të ndjerë Bobbi Kristina Brown në 5 vjetorin e saj të vdekjes, teksa ka postuar një fotografi.

“Nuk ka mënyrë për ta shpjeguar si ndihem, më mungon. Ti je në zemrën dhe mendjen time çdo ditë, babi të do shumë,”- shkroi ai, krahas fotos.

Ndarja nga jeta e Bobby erdhi pas vdekjes së nënës së saj, këngëtares legjendare Whitney Houston, e cila u gjet pa jetë në një vaskë në vitin 2012. Bobbi Kristina Brown ishte fëmija i vetëm i Brown dhe Whitney Houston.

Në mënyrë tragjike vajza e saj do të vdiste në korrik të vitit 2015 gati gjashtë muaj pasi u gjet pa ndjenja (pasi qëndroi 6 muaj në gjendje kome) brenda një vaske në shtëpinë e saj në Gjeorgji, ku jetonte me partnerin Nick Gordon.

 

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *