DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Lifestyle New Trends

Trendet e syzeve për këtë verë (FOTO)

Shpërndaje

Veshja gjatë ditëve të verës nuk është asnjëherë e kompletuar nëse nuk kemi vendosur syzet e diellit. Syzet kanë çelësin për t’u dukur bukur dhe me shumë stil.

Në fakt, syzet e diellit janë një element kryesor i veshjeve të çdo stine. Nga kornizat e strukturuara futuristike deri te format e rrumbullakosura retro, këto janë disa nga stilet e syzeve që janë trend këtë verë.

Ju mund ti keni parë ato në sfilatat e modës apo si aksesorë shumë i rëndësishëm në fotografitë e blogereve dhe influencueseve të njohura.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *