DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Lifestyle New Trends

20 ide si t’i kombinoni xhinset në verë!

Shpërndaje

Xhinset janë veshja që kurrë nuk del nga moda dhe që mund të vishet në ccdo sezon. Në fotogalerinë e mëposhtme ju sjellim disa kombinime perfekte të xhinseve,  për këtë sezon veror.  Mund t’i vishni të ngushta, apo të gjera, me taka ose atlete; gjithçka varet nga preferenca dhe stili juaj personal.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *