DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

2 vite nga humbja e nënës/ Ardit Gjebrea bën dedikimin e ndjerë

Shpërndaje

Si sot 2 vite më parë u nda nga jeta nëna e moderatorit të njohur Ardit Gjebrea. Në kujtim dhe simbolikë të kësaj dite të trishtë për të, moderatori ka postuar në “Inatagram” një karrige, që simbolizon vendin bosh që ka lënë mungesa e nënës në jetën e tij.

Fotografinë e trishtë ai e ka shoqëruar me këngën më të ndjerë të Christina Aguilera “Oh Mother”.

“Më mungon”, ka shkruar Ardit Gjebrea përkrah fotos.2 vite nga humbja e nënës/ Ardit Gjebrea bën dedikimin e ndjerë 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sqSQ