DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Pushimet luksoze të Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodrigue (FOTO)

Shpërndaje

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodrigue së bashku me fëmijët e tyre  po kalojnë pushimet në Liguria në bordin e jahtit të tyre të ri.

Varka, një Azimut Grande shumë luksoze  me pesë kabina dhe shtatë banja, u ble nga CR7 muajt e fundit për rreth 6 mln euro.

Me postimet e herë pas hershme në mediat sociale, modelja e njohur nuk ka kursyer edhe veshjet luksoze, që i nxjerrin në pah formën perfekte fizike.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *