DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Rita Ora shijon pushimet në shoqërinë e motrës dhe të dashurit

Shpërndaje

Rita Ora është duke kaluar pushimet në Ibiza, së bashku me të dashurin Romain Gavras, motrën Elenën dhe miqtë e tyre të ngushtë.

‘’Daily Mail’’ ka publikuar fotografitë në të cilat 29-vjeçarja shfaqet e shoqëruar me motrën dhe të dashurin e saj.

Rita dukej edhe tërheqëse dhe me stil, veshur me një fustan të bardhë dhe një palë sandale me gurë argjendi.

Së fundmi këngëtarja ishte në mesin e 700 VIP-ave që kanë shkruar një letër ku bëjnë thirrje që t’i jepet fund racizmit, sidomos në industrinë e muzikës.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *