DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Art & Culture Showbiz

“LENTO LENTO” vjen projekti i ri muzikor nga Aurela Gaçe

Shpërndaje

Këngëtarja e njohur  Aurela Gaçe përmes një postimi në rrjetin social Instagram ka lajmeruar projektin e ri muzikor “Lento Lento” qe pritet te jete hiti i kesaj vere.

Këngëtarja ka eksperimentuar shumë shpesh me pamjen e saj, ku gjithmonë ka ardhur shumë ndryshe.

Së fundmi, ajo i ka surprizuar të gjithë me “look-un” e ri. Këngëtarja ne klip shfaqet me flokët kacurrela. E veshur me stil dhe plot ngjyra, Aurela është kujdesur të sjellë një pamje elegante në klipin e radhës.

“LENTO LENTO” vjen projekti i ri muzikor nga Aurela Gaçe 1

Kënga e re e Aureles vjen me muzikë nga Enis Mullaj , tekst të Muma, videoklipi është punuar nga MaxProduction dhe drejtor imazhi Joni Peçi.

https://youtu.be/ZPMv-kzfNpI

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *