DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

4 vite të martuar, Orinda dhe Turi festojnë përvjetorin këtë vit me Atarën në krahë

Shpërndaje

Vetem pak dite me pare , Orinda dhe Turi u ben prindër per here te parë të një vajze qe e pagezuan me emrin Atara. Sot bëhen 4 vite qekur çifti kurorezoi ne martese dashurine e tyre, ama ky përvjetor është më i bukuri nga të gjithë, sepse i gjeti me një bebush në krahë.Turi zgjodhi ta uroje gruan e jetës me një foto krah Atarës (ku kishte vizatuar dhe Orindën) ndresa shkroi: “Gëzuar përvjetorin e katërt të martesës. Çdo ditë zbukurohesh! 27/07/2017”.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Turjan Hysko (@turjanhysko)

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *