DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

A janë Bradley Cooper dhe Jennifer Garner veç miq? Takimet e shpeshta ngrenë dyshime tek fansat

Shpërndaje

Shëtitjet e përbashkëta të Bradley Cooper dhe Jennifer Garner janë shpeshtuar kohët e fundit, aq sa tabliodet e huaja shkruajnë se mundet që mes dyshes së njohur të ketë filluar një romancë. Ata janë fotografuar edhe gjatë fundjavës që shkoi në Malibu.

Pas fotografive të publikuara fansat kanë filluar aludimet se ata janë më shumë se miq.

“Cooper dhe Garner janë miq dhe kanë qenë gjithmonë, nuk ka asgjë të vërtetë se çfarë po flitet”, ka thënë një burim për ‘’Page Six’’.

A janë Bradley Cooper dhe Jennifer Garner veç miq? Takimet e shpeshta ngrenë dyshime tek fansat 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *