DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Uncategorized

Chrissy Teigen dhe John Legend ne pritje te femijes se trete

Shpërndaje

Këngëtari i njohur, John Legend dhe modelja Chrissy Teigen janë padyshim një ndër çiftet më të pëlqyer të publikut. Ato njihen për natyrën e tyre të drejtpërdrejtë dhe plot humor.

Chrissy ndan shpesh momente nga përditshmëria në rrjete sociale, por së fundmi i ka befasuar të gjithë.

Ne videon e kenges se re te Legend eshte gjithe kohes presente Chrissy dhe nje nga fansat e pyet nese momenti kur prek barkun nenkupton qe eshte shtatzene. Chrissy i kthen pergjigje me nje emohi qe nenkupton pergjigje pozitive, gjithashtu ajo shkruan ne rrjetet e saj sociale qe ne video fansat do te kene nje surprize. Dhe surprize me te bukur se lajmi qe çifti i famshem se shpejti do te behen prinder per here te trete nuk ka.

Teigen dhe Legend jane martuar ne vitin 2013 dhe kane dy femije Luna dhe Miles, qe se shpejti do te mirepresin nje tjeter moter ose vella.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *