DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Rita Ora shijon pushimet në Korfuz në krahët e të dashurit të saj greko-francez

Shpërndaje

Pas pushimeve në Ibiza Rita Ora dhe i dashuri i saj Romain Gavras kanë zgjedhur të kalojnë disa ditë në Korfuz.

Në disa fotografi të publikuara ditën e djeshme në rrjetin social Instagram, 29-vjeçarja bëri të ditur se ndodhej në ishullin Korfuz të Greqisë.

Mesa duket origjina greke e të dashurit të saj të ri, Romain, i cili është greko-francez, e ka bërë këngëtaren që me dëshirë të vizitojë bregdetin e vendit amtar të të dashurit të saj.

Rita ka qenë mjaft e përfolur javëve të fundit në media.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *