DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Madonna feston ditëlindjen, 62 vjeç dhe në formë perfekte

Shpërndaje

Mbretëresha e muzikës botërore Madonna feston sot ditëlindjen . Kjo ditëlindje e gjen yllin e muzikës më në formë se kurrë. Madonna mbushi sot 62 vjeç edhe pse pamja e saj nuk lë asgjë për t’u kuptuar.

Duke u referuar si “Mbretëresha e Pop” që nga vitet 1980, ajo vlerësohet si një nga figurat më me ndikim në kulturën popullore dhe muzikën botërore.

Për të përshëndetur fansat në Instagram ajo postoi një ku përpara pasqyrës ajo qëndron duke u përgatitur të këndonte ‘’ Levitating’’ një këngë të kënduar nga këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa, por që mbretëresha e popit  e përcolli në versionin e saj.

 

 

View this post on Instagram

 

@dualipa #levitatingremix

A post shared by Madonna (@madonna) on

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *