DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Spekulimet për divorc, Kim dhe Kanye shfaqen për pushime së bashku

Shpërndaje

Edhe pse kohët e fundit janë përfolur sikur po shkojnë drejt divorcit, Kim Kardashian dhe Kanye West vazhdojnë të shfaqen në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe të kalojnë pushimet së bashku të buzëqeshur.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka ndarë edhe disa imazhe të tjera së bashku me familjen. Në fotografi shihen duke lundruar në një liqen, ndërsa në të fundit fare shfaqet edhe Kanye.

Më herët gjatë verës Kanye rrëfeu se ai dhe Kim dëshironin të abortonin vajzën e tyre, që tashmë ka tetë vjeç.

Polemikat pas kësaj ishin të shumta, ndërsa Kim u shpreh në mbrojtje të familjes.

 

View this post on Instagram

 

🏄🏻‍♀️

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *