DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

“Janë munduar të më lumturojnë për ditëlindje, pastaj më shkelin çdo ditë të jetës,”- Befason Flori Mumajesi

Shpërndaje

Këngëtari i njohur Flori Mumajesi festoi ditën e djeshme ditëlindjen e tij të 38-të ku nuk munguan urimet e shumta nga miqtë, kolegët dhe fansat.

Po i çuditshëm në këtë ditë , ka qenë edhe reagimi i tij në mediat sociale i cili ka zgjuar shumë polemika. Teksa ka postuar një  fotografi në Insastory, Flori shkruan:

“Nuk kam pasur kurrë pritshmëri të mëdha për urime apo surpriza për ditëlindjen time. Kurrë … Por ja që vit pas viti janë munduar të më lumturojnë për ditëlindje e më pas të më shkelin çdo ditë të jetës, janë munduar të më surprizojnë për ditëlindje duke më faturuar kosto të mëdha për atë ditë në kurrizin tim çdo ditë të jetës,”

“Janë munduar të më lumturojnë për ditëlindje, pastaj më shkelin çdo ditë të jetës,”- Befason Flori Mumajesi 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *