DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Nuk kanë të ndalur sukseset e Luana Vjollcës, bëhet imazh i brand-it të njohur

Shpërndaje

Pas Oriola Marashit një vit më parë, një tjetër bukuroshe shqiptare është zgjedhur si imazh i brand-it prestigjioz ‘’Guess’’.  Bëhet fjalë për për Luana Vjollcën e cila duket se po përjeton ditët më të mira të famës dhe suksesit edhe përtej kufinjve shqiptarë.

Moderatorja e njohur ka treguar përmes disa postimeve të fundit në rrjete sociale  ka treguar se së bashku me skuadrën e saj po realizon një set fotografik për diçka shumë speciale.

Nuk kanë të ndalur sukseset e Luana Vjollcës, bëhet imazh i brand-it të njohur 1Pavarësisht se ajo është përpjekur që të tregohet diskrete për këtë surprizë që po përgatit, “News31” ka zbuluar se Luana është përzgjedhur si imazh i markës së famshme ndërkombëtare “Guess” dhe po përgatit një fushatë promocionale për ta.

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *