DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Lifestyle Star Fashion

Hailey Bieber prezanton trendin kryesor të çizmeve për vjeshtën 2020

Shpërndaje

Teksa 1 shtatori shënon edhe nisjen zyrtare të vjeshtës dhe temperaturat dalë e ngadalë nisin të ulen,  e gjithë vëmendja shkon tek ndryshimi i garderobës dhe trendët e reja që do të dominojnë sezonin e ri.

E fotografuar së fundmi nga paparacët ,Hailey Bieber duket se na ka treguar një nga trendët e reja që do të përfaqësojnë sezonin, atë të  çizmeve.

Hailey Bieber prezanton trendin kryesor të çizmeve për vjeshtën 2020 1Modelja u pa në Los Angeles kohët e fundit, e veshur me një palë çizme gome, me nja bazë relativisht të lartë.

Këpucët janë nga koleksioni i vjeshtës dhe përmbajnë një platformë të kuqe në të kuqërremtë me kontrast.

Ky trend çizmesh pritet të shihet kudo gjatë vjeshtës së 2020-ës, ndërkohë që galeria ju vjen në ndihmë me disa ide propozimesh.

 

 

 

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *