DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Neymar testohet pozitiv me COVID-19

Shpërndaje

Të shumtë kanë qenë personazhet publike që kanë njoftuar se janë prekur nga COVID-19. Së fundmi klubi i Paris Saint-Germain ka njoftuar se tre prej lojtarëve të tyre janë testuar pozitivë, mes tyre edhe futbollisti i njohur Neymar, i cili ka rezultuar i infektuar me Covid-19.

Mediat e huaja kanë bërë të ditur se dy të tjerët janë Angel Di Maria dhe Leo Paredes.

Pas ndeshjes së UEFA-s, futbollistët janë fotografuar në një jaht në Ibiza duke festuar  mes miqsh dhe dyshohet se aty e kanë marrë Covid-in.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *