DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Lifestyle Showbiz

Georgina Rodriguez shkëlqen me fustanin e stilistes shqiptare në edicionin e 77-të të Filmit në Venecia

Shpërndaje

Georgina Rodriguez  ka shkëlqyer me look-un e saj në edicionin e 77-të të Filmit në Venecia.

Modelja, 26-vjeçare, dukej shumë atraktive me një fustan të zi, të butë dhe me shkëlqim, i cili nxirrte në pah fizikun e saj, punuar prej stilistes së njohur me origjinë shqiptare Lia Stublla.

Kjo nuk është hera e parë që Georgina zgjedh stilisten shqiptare pasi edhe në Sanremo ajo veshi dy krijime të sajat.

Stilistja shqiptare reagoi edhe me një status në Instagram për këtë teksa ka shkruar:

“Si gjithmonë është një nder special të krijosh fustan për të bukurën Georgina, faleminderit shumë edhe njëherë për besimin në punën tonë, ti i bën fustanet tona të shkëlqejnë ndryshe.’’

Georgina Rodriguez shkëlqen me fustanin e stilistes shqiptare në edicionin e 77-të të Filmit në Venecia 1

 

Burimi : Daily Mail

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *