DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

U prek nga koronavirusi, ndahet nga jeta këngëtari i njohur

Shpërndaje

Mediat e huaja shkruajnë se Bruce Williamson, lideri i grupit të njohur “Temptations”, ka humbur jetën si pasojë e koronavirusit në moshën 49- vjeçare.

Djali i Williamson i ka bërë një dedikim prekës të atit përmes një postimi të ndarë në rrjetet sociale.

“Nuk ka fjalë për të përshkruar se si ndjehem në këto momente. Të dua babi, faleminderit që je kaq i mrekullueshëm, i dashur dhe që je ky që je. I lutem Zotit që të takohemi sërish”, shkroi ai.

“My Girl”, “The Way You Do the Things You Do”, “Get Ready”, janë ndër projektet që ka interpretuar Williamson.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *