DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Romanca e re e Johnny Depp, lidhja me modelen 24 vite më të re

Shpërndaje

‘’Daily Star’’ shkruan se aktori i njohur, Johnny Depp, ka filluar romancën me yllin e “Made In Chelsea”, Sophie Hermann.

57-vjeçari  dhe modelja 24 vite më e re janë parë nën shoqërinë e njëri-tjetrit ndërsa dilnin nga një hotel.

Kjo duket se është romanca më e re e Johnny Depp i cili  ende vazhdon të përballet me ish-bashkëshorten Amber Heard në procese gjyqësore.

Së fundmi aktori ka hapur edhe një çështje të re kundër ish-bashkëshortes, pasi thuhet se ajo shpifi për ‘abuzimet’ që pretendonte se ishin bërë nga Depp.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *