DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Beauty & Health

Grim i shpejtë dhe natyral për 5 minuta/ Kjo është ‘superformula’ e Jessica Alba

Shpërndaje

Pandemia duket se e ‘frymëzoi’ Jessica Alba-n të fillonte kanalin e saj në YouTube ku vazhdimisht poston video të ndryshme me përmbajtje për bukurinë, modën, mirëqenien dhe ushqimin.

Në videon e saj më të fundit, themeluesja e “Honest Beauty” tregoi aftësitë e saj në grimin. Grimi i lehtë, i shpejtë dhe që ju jep një pamje të freskët dhe natyrale.

Videoja, e cila titullohet “5 Minute Contour Challenge with Sofia Vlahos” paraqet Alba dhe Vlahos, një tjetër influencere e platformës YouTube, teksa realizojnë grimin e tyre me fondatinë, kontur dhe pudër – në pesë minuta.  Shikoni videon e plotë dhe mësoni si të bëni grimin e përsosur në 5 minuta.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *