DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Star Inspiration Uncategorized

45 vite bashkë/Ja dedikimi emocionues që Hillary i bën Bill Clintonit

Shpërndaje

Ish-sekretarja amerikane, Hillary Clinton ka kujtuar përvjetorin e martesës me ish-presidentin amerikan, Bill Clinton, shkruan Syri.net Kosova.

Ajo përmes një fotografie në Instagram ka shkruar: “45 vjet. Asnjëherë një moment i shurdhër, dhe ti je akoma shoku im më i mirë. Të dua, Bill.”

45 vite bashkë/Ja dedikimi emocionues që Hillary i bën Bill Clintonit 1

Fourty – five years. Never a dull moment, and you’re still my best friend. Love you, Bill.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *