DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Art & Culture Kendi i Filmit dhe Letërsisë

Publikohet traileri / Blerim Destani përkrahë Robert De Niro dhe Morgan Freeman

Shpërndaje

Është publikuar pak ditë më parë traileri i filmit ‘’The Comeback Trail” , i zhanrit komedi-krim, me skenar dhe regji nga George Gallo. Në këtë film interpreton edhe aktori shqiptar Blerim Destani, përkrahë emrave të njohur si : Robert De Niro, Tommy Lee Jones, Morgan Freeman, Zach Braff, Emile Hirsch dhe Eddie Griffin. Destani, do të luajë rolin e një djali të quajtur Boris.

Në një postim përmes rrjeteve sociale ai është shprehur se për të ka qenë një nder e privilegj të luante në të njëjtin film me emrat e njohur hollivudianë.

Filmi është një version i ri i ri i filmit me të njëjtin emër të vitit 1982 nga Harry Hurwitz dhe pritet të dalë më 13 nëntor të këtij viti.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *