DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Kanye West rrëfen si përfundoi në spital për shkak të qëndrimit të tepërt në telefon

Shpërndaje

Në një postim në ‘’Twitter’’ reperi amerikan, Kanye West,  njoftoi fansat se ka përfunduar në spital me dëmtime të dorës pasi shkroi shumë mesazhe. Ai postoi një radiografi, ku tregoi dëmtime në dorën e tij të djathtë dhe shpjegoi se kjo erdhi pasojë ‘e dërgimit të shumë mesazheve’, apo thënë ndryshe përdorimit të tepërt të telefonit.

Ky lajm i reperit vjen pas lajmit befasues të bashkëshortes së tij, Kim Kardashian, e cila tha se shfaqja ikonike e familjes së saj do të transmetojë  sezonin e fundit në vitin 2021, pas 14 vitesh transmetimesh periodike.

 

 

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *