DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Familja e Dua Lipës viziton Kalanë e Butrintit

Shpërndaje

Ndërsa këngëtarja e njohur Dua Lipa po shijon pushimet me të dashurin e saj në Amerikë, familja e saj ndodhet në Shqipëri. Sikundër çdo vit prindërit e Duas kanë preferuar të pushojnë disa ditë në Mal të Zi dhe në bregdetin shqiptar të Jonit.

Dukagjin Lipa, së fundmi ka ndarë me fansat në rrjetet sociale disa fotografi nga ‘Kalaja e Butrintit’, përkrah bashkëshortes Anesa Lipës dhe fëmijëve Rinës dhe Gjinit.

“Kalaja e Butrintit, Shqipëri”, ka qenë mbishkrimi krahas një sërë këtyre imazheve të publikuara në Instagram.

 

 

View this post on Instagram

 

Butrint Castle 🇦🇱 🏰

A post shared by Dukagjin Lipa (@dukagjinlipa) on

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *