DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Kujdestaria e fëmijëve/ Tensionohen marrëdhëniet mes Angelina Jolie dhe Brad Pitt

Shpërndaje

‘’Us Weekly’’ shkruan se raportet mes Angelina Jolie dhe Brad Pitt sa vijnë e janë duke u përkeqësuar në atë pikë sa ata nuk po pranojmë më të shkojnë në terapi familjare.

“Tensionet janë përshkallëzuar midis Brad dhe Angelina, dhe terapia familjare nuk po zhvillohet më”, – tha një burim për ‘’Us Weekly’’.

Sipas burimit Angelina kundërshton kërkesën e Brad, i cili dëshiron 50 me 50 kujdestari të përbashkët fizike dhe ligjore të  gjashtë fëmijëve të tyre.

Djali i tyre i madh Maddox që është 19 vjeç thuhet se mund ta zgjedhë vetë se më kë do e kalojë kohën dhe sigurisht që ai do të përzgjedhë Angelina-n, sepse me Brad nuk ka asnjë lloj kontakti. Ndërkohë thuhet se Jolie dëshiron të zhvendoset në Britani dhe të marrë me vete fëmijët atje.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *