DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Rihanna vë në shitje shtëpinë e saj në Londër për 32 milion paund

Shpërndaje

Rihanna ka vënë në shitje shtëpinë e saj në Londër, në  ‘St John’s Woo’, një nga lagjet më të njohura dhe më të kërkuara në Londër. Shtëpia me 8 dhoma gjumi është venë në shitje me një çmim prej 32 milionësh paundsh. Shtëpia është e kompletuar dhe e dekoruar në çdo detaj, me një garazh të madh, një palestër, gjashtë banjo dhe dy kate të tjera për argëtim. Me një kopsht luksoz, prona pese katëshe, ka madje edhe një ashensor më vete për mysafirët.

“Më pëlqen të shëtis nëpër bllok. Kur shkoj në këmbë, përpiqem të qëndroj pak si fshehurazi”, do të shprehej ajo në një intervistë për New York Times në vitin 2019.

Ende nuk dihen arsyet pse ylli i muzikës ka vendosur ta nxjerr në shitje pronën, por jemi të sigurt se kushdo që do ta blejë do të jetë me fat, nëse u referohemi këtyre pamjeve të shtëpisë luksoze.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *