DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Justin Bieber dhe Hailey Bieber festojnë përvjetorin e tyre të dytë të martesës

Shpërndaje

Justin Bieber dhe bashkëshortja e tij, Hailey Bieber, festojnë sot përvjetorin e tyre të dytë të martesës.

Çifti u celebrua në vitin 2018 në New York, ndërsa në më pak se një vit më vonë do të organizonin një ceremoni familjare në Montage Palmetto Bluff të Karolinës së Jugut që sipas mediave kushtoi rreth 500,000 dollarë.

Për të festuar këtë ditë të rëndësishme, Justin ndau një klip të Hailey duke interpretuar “Never Call Me” nga Jhene Aiko dhe Kurupt.

“Dy vite sot, Hailey Bieber”, shkroi ai.

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *