DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Star Fashion

Kjo ngjyrë pritet të jetë trendi i vjeshtës (FOTO)

Shpërndaje

E verdha pastel pritet të jetë një nga ngjyrat më trendi të këtij sezoni që sapo ka nisur.

Brand-et si Bottega Veneta, Marc Jacobs dhe Miu Miu duket se janë të parat që e kanë përqafuar trendin e ri.

Sipas dizenjatoreve, e verdha e zbehtë duket mirë e shoqëruar me çdo ngjyrë tjetër. Nëse ju pëlqen e verdha dhe do doni që ta kishit në garderobën tuaj, mbase kjo fotogaleri mund tua ngacmojë mjaftueshëm imagjinatën.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *