DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Bebe Rexha nuk i harron zakonet shqiptare, mbjell perime në bahçe

Shpërndaje

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha, nuk i harron zakonet shqiptare, madje është ndër personazhet shqiptare me famë botërore që më së tepërmi i promovon ato dhe Shqipërinë.

Kësaj radhe përmes një video të publikuar në InstaStory, ajo ka treguar se ka mbjellë në oborrin e shtëpisë së saj në LA perime të ndryshme si speca, domate e tranguj.

Në videon e publikuar Bebe tregon pamjet e bahçes teksa bashkë me tezen ujisin perimet dhe kërkon edhe këshilla sesi mund t’i rrisë ato.

Komunikimit mes tyre shpesh zhvillohet edhe në gjuhën shqipe.

Bebe Rexha nuk i harron zakonet shqiptare, mbjell perime në bahçe 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *