DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Jennifer Lopez, fytyra e re e brandit ‘Coach’

Shpërndaje

Jennifer Lopez, ka shkëlqyer në klipin prezantues të brandit ‘Coach’. Këngëtarja dhe aktorja do të jetë fytyra e re e fushatës së këtij brandi, krah për krah me disa emra të njohur duke përfshirë edhe aktorin dhe producentin Michael B. Jordan.

Fushata e re e ‘Coach’ ka për qëllim që të ruajë trashëgiminë e artistit të ndjerë njujorkez Jean-Michel Basquiat.

Kjo nuk është hera e parë që diva latino-amerikane bashkëpunon qe një kohë të gjatë me ‘Coach’, ndërsa bashkëpunimin e parë e kishte nisur në vitin 2000 kur e publikoi këngën “All I Have”.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *