DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

E jashtëzakonshme/ Ja si shoku i skuadrës së Kobe Bryant nderon kujtimin e mikut të tij

Shpërndaje

Basketbollisti i njohur Pau Gasol nderoi kujtimin e shokut dhe mikut të tij të skuadrës së Kobe Bryant, duke e quajtur vajzën e tij të porsalindur Elisabet Gianna Gasol.

“E vogla jonë është këtu me ne! Lindja shkoi vërtetë mirë dhe ne nuk mund të ishim më të lumtur! Elisabet Gianna Gasol, një emër shumë domethënës për vajzën tonë super të bukur!”, shkroi Paul Gasol në Instagram.

Basketbollsiti i njohur Bryant dhe vajza e tij 13-vjeçare, Gianna, u ndanë nga jeta në mënyrë tragjike pas një aksidenti me helikopter në janar të këtij viti.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *