DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

New Trends

Çanta që të gjithë po flasin, e preferuara e Dua Lipës dhe Bella Hadid

Shpërndaje

“Telfar” është i njohur për çantat e modës, madje ka fituar çmimin CFDA për ‘Modelin Amerikan të Aksesorit të Vitit’, sipas ‘’Woman Wear Daily’’. Çantat e famshme, të dizajnuara nga NYC’s Telfar Clemens duket se janë çantat më të famshme të vitit dhe vijnë në tri madhësi, me larmi ngjyrash dhe çmime të arsyeshme, çka e ka shtuar popullaritetin e tyre.

“Telfar” u themelua në vitin 2004 dhe që atëherë, ka fituar një popullaritet të madh. Njerëz të famshëm si Dua Lipa dhe Bella Hadid janë adhuruese të çantës “Telfar” dhe janë fotografuar shpesh duke i mbajtur ato.

 

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *