DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Ava Max publikon projektin e saj më të ri muzikor

Shpërndaje

Ava Max, ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor. Kënga “Naked” e cila vjen e shoqëruar me një videoklip është pjesë  e albumit të saj më të ri “Heaven and Hell”, i cili gjithashtu është publikuar ditën e sotme.

Ky është albumi i parë i Ava Max në karrierën e saj, që nga debutimi i fuqishëm që pati në vitin 2018.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare është shprehur se ka punuar shumë për këtë album dhe se është e lumtur që më në fund fansat kanë mundësinë ta kenë atë në duart e tyre. E nominuar për disa çmime Ava Max është një talent i ri që premton shumë.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *