DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Fashion Showbiz

Suksesi i albumit të ri/ Ava Max shkëlqen me krijimin e stilistit nga Kosova

Shpërndaje

Vetëm pak ditë më parë këngëtarja shqiptare me famë botërore Ava Max lancoi albumin e saj  “Heaven and Hell” . Deri më tani albumi është pritur shumë mirë dhe këngëtarja është promovuar në “billboard”-et më të mëdha të kryeqyteteve të famshme të botës. Por përveç muzikës së mirë, ka rënë në dukje edhe look-u e stili unik i Ava Max.

Në fotografinë e fundit të publikuar në rrjetet sociale, vëmendje mori fustani i saj që është krijim i stilistit nga Kosova Pajtim Rracit.

Bashkëpunimet e stilistëve  shqiptarë me artistë botërorë janë bërë të shpeshta kohët e fundit, ku nuk ka munguar as paraqitja e tyre në faqet e para të mediave prestigjioze.

Suksesi i albumit të ri/ Ava Max shkëlqen me krijimin e stilistit nga Kosova 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *