DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Ndahet nga jeta nëna e Sylvester Stalone

Shpërndaje

Nëna e aktorit të njohur hollivudian Sylvester Stalone është ndarë nga jeta ditën e djeshme. Jackie Stallone ishte 98-vjeçare. Ajo la pas një karrierë të pasur si kërcimtare dhe atrologe.  Jackie ka qenë një nga konkurrentet më të paharrueshme të  shout amerikane ‘Celebrity Big Brother’.

Stallone u martua me burrin e saj të parë Frank Stallone Sr, një berber dhe aktor amerikan, në vitin 1945. Ata qëndruan së bashku për 12 vjet dhe patën dy djem: aktorin Sylvester dhe muzikantin Frank.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *