DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Fashion Showbiz

Arilena Ara pjesë e “Vogue Italia”, në mesin e vajzave me influencë në botë

Shpërndaje

Këngëtarja e njohur shqiptare Arilena Ara është pjesë e ‘Vogue Italia’ dhe ‘Milan Fashion Week’ në mesin e 8 vajzave më të fuqishme dhe më me influencë nga e gjithë bota. Gra dhe vajza që njihen si modele frymëzimi do të jetë pjesë e javës milaneze të Modës, e cila do të bëjë bashkë këngëtare, modele dhe personalitete nga SHBA, Italia, Lindja e Largët dhe vende të tjera, të cilat do të tregojnë pritshmëritë nga moda në vitin 2021 me anë të videove të realizuara nga stafi i tyre në bashkëpunim me gjigandët e modës.

Java Milaneze e Modës këtë vit i është besuar stilistes së famshme kineze, Sara Wong,

Në ditët në vazhdim do të kemi mundësi të shohim më tepër detaje nga Vogue në rrjetet e tyre sociale mbi setin fotografik të Arilenës dhe 7 vajzave të tjera.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *