DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Uncategorized

Drama që po lë pas pandemia e koronavirusit / Zbulohen detajet e klipit të ri të Justin Bieber

Shpërndaje

Justin Bieber ka zbuluar prapaskenat e xhirimeve të videoklipit për këngën “Holy”.

Klipi duket se është shumë aktual me gjendjen sociale dhe ekonomike që po kalon bota sot pas pandemisë së koronavirusit.

“Shumë dhimbje, shumë zhgënjim, shumë njerëz që humbin vendin e punës”, thotë Justin teksa shihet i veshur si një punëtor i një pike karburanti.

“Në thelb tregon se si një akt dhembshurie mund të ndryshojë me të vërtetë trajektoren e jetës ose ditës së dikujt. Dhe thjesht të kesh ndjeshmëri për njerëzit,” thotë ai. “Ky është qëllimi ynë me këtë projekt, është thjesht të frymëzojmë, të sjellim shpresë në këtë lloj kohe të pasigurt dhe të brishtë”. – është shprehur Justin.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *